Poznajmy się

Joanna Bruszewska

Cześć,

Jak jeść zdrowo, to blog o zdrowym zrównoważonym odżywianiu oraz medycynie naturalnej, który poszukuje odpowiedzi na pytania zdrowotne oraz dostarcza przepisy na lecznicze mikstury, pomagające uporać się z różnymi chorobami.

Jeżeli chcesz zdrowiej się odżywiać, zapobiegać chorobom, zamiast je leczyć, to dobrze trafiłaś.

Postaram się dostarczać Tobie jak najlepsze informacje na ten temat.

Mam na imię Asia. Jestem szczęśliwą mamą bliźniąt, które właśnie zaczęły uczęszczać do żłobka. Jakiś czas temu stuknęła mi 30-stka. Od dziecka czytam etykiety produktów i wybieram je starannie. Najlepiej, żeby były jak najmniej przetworzone i bez chemii. Dużo kupuję lokalnych produktów (jajka od „szczęśliwych” kur, miód prosto z zaprzyjaźnionej pasieki). Lubię gotować i jeść smaczne potrawy. Wiem, że jakość produktów i odpowiednio dobrane zioła i przyprawy, to podstawa zdrowej, domowej kuchni.

Po skończonych studiach na Politechnice szukałam pracy związanej ze zdrowiem i zdrowym stylem życia. Na początku pracowałam w branży medycyny niekonwencjonalnej. Później wyjechałam do Holandii. W tym czasie zachorował mój ojciec. Wróciłam, żeby walczyć o jego życie. Niestety się nie udało, zmarł na raka. Te przykre doświadczenia uświadomiły mi, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać zawczasu. Lepiej jest zapobiegać chorobom, niż je leczyć. Gdy choruje jeden z członków rodziny, to choruje cała rodzina, więc ważne jest dbanie nie tylko o swoje zdrowie, ale też o zdrowie całej rodziny.

Po śmierci taty znalazłam pracę w firmie sprzedającej dodatki do żywności. Nie chciałam tam iść, to gryzło się z moim sumieniem. Miałam założyć sklep internetowy z przyprawami i dodatkami, jednak zamiast dodatków postanowiłam sprzedawać zdrową żywność i naturalne suplementy diety. Od 7 lat dostarczam klientom produkty o jak najlepszym składzie i skutecznym działaniu.

Mieszkam w małym miasteczku na Podlasiu, na skraju Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego. W wolnej chwili zwiedzam okolicę, poszukując ciszy, spokoju i łosi 🙂

Dlaczego założyłam ten blog?

Na pewno nie z nadmiaru wolnego czasu. Przy bliźniętach każda wolna minuta jest na wagę złota 😉 Pracując zawodowo, dowiaduję się bardzo wartościowych rzeczy, którymi chcę się dzielić, dlatego postanowiłam założyć tę stronę. Największą radość w pracy sprawia mi odbieranie telefonów, listów i maili od zadowolonych klientów z informacją, że jakiś produkt im pomógł, przyniósł ulgę lub, że dzięki niemu wyzdrowieli.

Mam do Ciebie ogromną prośbę: jeżeli uznasz jakiś artykuł lub temat za wartościowy lub coś Ci pomogło, koniecznie mi o tym powiedz. Zmotywuje mnie to do jeszcze lepszego działania.

Pamiętaj, nie jestem lekarzem. Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia i podpisuje się dwoma rękoma pod mottem Hipokratesa „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Uważam, że to co jemy ma zasadniczy wpływ na naszą witalność, odporność, kondycję i sprawność. Jeżeli masz podobne poglądy, to mam nadzieję, że będziesz mnie odwiedzać.

Serdecznie pozdrawiam,